ZALANDO PO RAZ DRUGI !Całkiem niedawno był wpis dotyczący Zalando i moich pierwszych zakupów w ramach projektu trnd. Kto nie widział / nie czytał może nadrobić zaległości TU.

Skorzystałam z prawa zwrotu i po 5 dniach roboczych licząc od następnego dnia po nadaniu zwrotu pieniądze były na moim koncie. Wybrałam inne spodnie ciążowe, tym razem troszkę w innym fasonie i z innym "systemem brzusznym". I muszę przyznać, że to naprawdę udany zakup!

Od razu powiem, że jakościowo i cenowo jest bardzo dobrze. Elastyczny panel na brzuch jest świetny, dobrze trzyma fason jednocześnie nie zmienia położenia. Można go też wywinąć tak by w ciepłe/upalne dni brzuszek mógł się wietrzyć a przy tym pas ten nie roluje się! Jeans jest elastyczny, ładnie dopasowuje się do sylwetki. Nogawki można zawinąć i tym sposobem wyregulować sobie ich długość. Spodnie nigdzie nie uciskają mnie i są naprawdę wygodne. I do tego mają świetny kolor, doskonały na wiosnę i lato. Poniżej kilka szczegółów, jednak uwierzyć musicie mi na słowo, że na żywo wyglądają znacznie lepiej. :)


Spodnie znajdziecie TUTAJ.

Podsumowując ... jestem zadowolona z całej procedury zakupu, ale również i zwrotu! Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i bez problemów. Z pewnością wkrótce wrócę po kilka pozycji... wszak moja lista życzeń jest długa!5 komentarzy:

 1. ekstra spodnie, super brzuszek, życzę zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też dokonywałam zwrotu. Nie było problemów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam 1 parę takich spodni - fajna sprawa.

  Serdecznie pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sprawa takie spodnie :)
  Zapraszam do mnie http://mintroses.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.