To, co kupiłam w Rossmannie - Część 1 :)
Rossmann kusi promocjami. 49% rabatu od pierwotnej ceny to sporo, więc wcale nie jest dziwne to, że tak wiele z nas skusiło się na kilka kosmetyków.
Przeglądnęłam swoją kosmetyczkę i stwierdziłam czego mi potrzeba. Byłam i kupiłam ….

Pędzle La RosaChoć pędzli mam już kilkanaście, to ciągle chcę ich więcej. I wcale nie wynika to z tego, że te które mam są złej jakości, po prostu – pędzle polubiłam tak mocno, że chciałabym mięć ich więcej. Przeglądając ofertę Futurosa mój wzrok na dłużej zatrzymał się na pędzlach do makijażu La Rosa. Zdecydowałam się na 5 pędzli tej marki.

Revalid - cóż to za szampon do włosów ?

Revalid, Przeciwłupieżowy szampon ? Eeee, w moim domku nie potrzeba takiego pomocnika….
Tak pomyślałam, gdy go niespodziewanie dostałam. Postawiłam „pod prysznicem” z myślą o mojej drugiej połowie jednocześnie sobie myśląc „Jemu wszystko jedno jaki szampon użyje” :) Zastosował raz, drugi …. kolejny. Zaczął o niego wypytywać, mówić o nim ... tak mnie zaciekawił, że sama musiałam zastosować go na swych przetłuszczających się włosach.

Maska w tabletce .... cóż to takiego ?

Jakiś czas temu pierwszy raz spotkałam się z tak dziwną maską do twarzy. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z taką maskę, która jest w formie "tabletki" i wymaga "rozpuszczenia" ;) Jak się sprawdziła ? O tym w dalszej części.

Wiosenne Kwiaty Wiśni, czyli Un Matin au Jardin Yves Rocher
Wiosna w pełni, drzewa owocowe kwitną od jakiegoś czasu dodając krajobrazom barwnych akcentów. Wiosenne dni przepełnione są więc zapachem kwiatów, takim, który potrafi urzekać, fascynować … Jeśli lubicie wiosenne kwiatowe nuty zamknięte w szklanym flakonie przyjrzyjcie się ‘kwiatom wiśni’, które to znajdziecie w ofercie Yves Rocher.

DIY z olejami Fitomed.
Podejrzewam, że pytając Was o to „czy stosujecie oleje w pielęgnacji swojego ciała ?” usłyszałabym mnóstwo twierdzących odpowiedzi. Oleje naturalne to samo dobro, trudno więc im się oprzeć. Tak też stało się jakiś czas temu, gdy z oferty Fitomed miałam sobie wybrać jakieś kosmetyki. Skusiłam się na olej ze słodkich migdałów oraz olej z kiełków pszenicy. Moim założeniem było wypróbowanie ich bezpośrednio na ciele i włosach oraz stworzenie kilku swoich kosmetyków. Co z tego wynikło ? O tym w dalszej części :)

Co nowego u mnie ? :)
Cześć :)
Ciągle jestem w „czasobraku”, …. Zastanawiam się czy to się jeszcze w ogóle kiedyś odwróci ?
Dziś szybki przegląd kwietniowych nowości :)

Paznokcie szybko malowane ... :)Co by tu zmalować ? Założenie główne było jasne „ma być szybko”, natomiast dodatkowe „nie nudno” mimo wybranego nudziaka jako koloru bazowego :)

Pielęgnacja twarzy z Mythos - część III - Bio fluid nawilżający
Dziś słów kilka o fluidzie nawilżającym, jednak nie takim, który wyrównuje koloryt skóry, a takim, który zapewnia jej mat, gładkość i doskonałą kondycję.

Nowości marca, czyli zakupy, przesyłki ...Dawno nie pokazywałam przeglądu poczty, głównie z braku czasu. Nadrabiam więc zaległości i w tej notce pokażę Wam co do mnie nowego trafiło w marcu. Na początek moje zakupy w Yves Rocher, które okazały się bardzo ekonomiczne dla portfela, a stało się to za sprawą -50% wartości całego koszyka zakupowego.