O innowacyjnym suplemencie diety OVOBIOVITA® InitiumNa portalu Uroda i Zdrowie był nabór do testów OVOBIOVITA® Initium, czyli pierwszego preparatu na świecie, który zawiera wzbogacone Ovofosfolipidy - najważniejszą substancję życia niezbędną do budowy oraz prawidłowego funkcjonowania każdej komórki ludzkiego ciała, zwłaszcza dla funkcji mózgu, serca, wątroby i nerek. Jest to suplement diety nowej generacji, który bogaty jest również w n-3 kwasy tłuszczowe, proteiny, antyoksydanty, witaminy a także ekstrakty preparatów roślinnych.

Prace badawcze w ramach Projektu Badawczego OVOCURA jednoznacznie wykazały prozdrowotny wpływ wzbogaconych Ovofosfolipidów. Składniki zawarte w tym suplemencie wspomagają:
profilaktykę układu sercowo-naczyniowego:
funkcję mózgu i układu nerwowego,
pamięć i koncentrację,
ogólną odporność psychofizyczną organizmu,
regenerację wątroby i pracę nerek
wspomagający procesy rekonwalescencji po przebytych chorobach.

OVOBIOVITA®Initium przeznaczona jest w szczególności dla osób:
z zaburzeniami układu sercowo naczyniowego
z nadciśnieniem tętniczym
intensywnie pracujących umysłowo
narażonych na stres
narażonych na długotrwały wysiłek umysłowy i/lub fizyczny
z zaburzeniami koncentracji i pamięci
z problemami związanymi z pracą wątroby i nerek
w okresie rewitalizacji po przebytych chorobach


Zgłaszając się do testów tego innowacyjnego suplementu miałam głównie na uwadze to, że od pewnego czasu miałam problemy z koncentracją i pamięcią. Nawet gdy notowałam istotne rzeczy na karteczce tę potrafiłam zapomnieć/zgubić. Wiem, że efekt ten był spowodowany długotrwałym stresem i intensywną pracą na najwyższych obrotach. Długo wyczekiwany urlop był wtedy bardzo daleko, nie było realnej szansy by zapewnić sobie kilka wolnych dni w atmosferze bezstresowej, która pozwoliłaby rzeczywiście odpocząć. Jak preparat odnosi się do konkretnych wyników nie jestem w stanie określić, gdyż takich nie robiłam. Jednak czytając ulotkę tego suplementu ufam, że wpływa tylko na korzyść.Ten innowacyjny preparat kosztuje prawie 200 zł za butelkę 250 ml, która wystarczyła na trochę ponad 2 tygodnie suplementacji (u mnie 15,5 dnia). Producent informuje, że od momentu otwarcia należy go przechowywać w lodówce i zużyć w przeciągu 3 tygodni. Patrząc na czas „kuracji’ i cenę trudno się nie zgodzić, że faktycznie wychodzi ona drogo. Koszt dziennej dawki to ok.12,50 zł przy założeniu, że dziennie przyjmowałam 2 x 8 ml (15 minut przed posiłkiem rannym oraz wieczornym).


Butelka z ciemnego szkła kryła w sobie płyn o dość niecodziennej barwie. Wiadomo, że syropki o miłym aromacie malin i takim też kolorze przyjmuje się chętnie i bez żadnego pohamowania. Najważniejsze by pozbyć się wyobrażeń, które tworzy nasz umysł. Zapach tego suplementu przypominał mi słodką miętę z ziołową nutą w tle, natomiast w smaku był mocno naturalny, ziołowy właśnie. Z każdym dniem przyjmowanie przychodziło mi coraz lepiej, na początku zamykałam oczy i starałam się nie myśleć co przyjęłam, bo nie ukrywam, smaczny ten specyfik nie był.

Zauważyłam diametralne podwyższenie koncentracji oraz zdolności myślenia i analizowania w warunkach stresowych. W mojej ocenie wszystkie zadania wykonywałam szybciej, precyzyjniej i z większym zapałem, mimo iż wspomniany na wstępie urlop dopiero się zbliżał. Czułam w sobie zwiększone siły witalne. Gdyby tylko „na to” miał wpływać ten suplement to oczywiście jego zakup każdorazowo byłby nieopłacalny. Jak już mówiłam co do wpływu na konkretne wyniki ciężko mi wypowiedzieć się, gdyż takowych w celu porównania nie robiłam, jednak należy wziąć pod uwagę, że jest to innowacyjny preparat, którego skład jest naprawdę ciekawy i prawdopodobieństwo dobroczynnego działania jest ogromne.


Dostępność: Tutaj KLIK! - znajdziesz wszystkie miejsca oferujące suplement diety OVOBIOVITA® Initium
Co sądzicie o takich innowacyjnych suplementach ?

20 komentarzy:

 1. Przyznam, że opis bardzo mnie zaciekawił, bo ja ostatnio mam ogromne problemy z pamięcią - jak nie zapiszę, to nie zapamiętam :D Cena trochę mnie odstrasza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam tak, że nawet jak zapisałam to zapominałam, bo kartkę zawsze gdzieś zapodziałam ;/
   Można zakupić dwie buteleczki jednocześnie płacąc za tę drugą tylko 50% ceny, więc wtedy sztuka wynosi 150zł. ;)

   Usuń
 2. no cena zaporowa :(
  nie dla każdego taka przyjemność

  OdpowiedzUsuń
 3. Problemy z pamięcią i koncentracją to moja zmora. Przyznam, że przeczytałam z zaciekawieniem. Ale cena zdecydowanie odstrasza

  OdpowiedzUsuń
 4. Sięgam czasami po tego rodzaju suplementy. Lepiej mi się wtedy myśli, a i skóra lepiej wygląda. Wszak kwasy omega są wszechstronne. Tak jak piszesz :) Apteki są jednak pełne tańszych odpowiedników. I dobrze, bo tu cena nieco przeraża.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy o tym nie słyszałam. zapraszam do siebie. Byla bym bardzo wdzięczna gdybys poklikala w linki z ubraniami :) patyskaa.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 6. Staram się nie używać suplementów diety i sięgam po nie bardzo rzadko.

  A cena tego.... z kosmosu! Nawet cud-działanie nie przekona mnie do zakupu w tej cenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cena jest koszmarem, ale czasami są w życiu takie sytuacje, że trzeba się wspomóc :)

  OdpowiedzUsuń
 8. właściwości i działanie dość ciekawe, szkoda że cena tak mocno wyśrubowana...

  OdpowiedzUsuń
 9. też zauważyłam, że ten suplement korzystnie na mnie wpłynął. starczył na ok 3 tygodnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. To cos idealne dla mnie teraz : )

  OdpowiedzUsuń
 11. Wypróbowałabym gdyby nie ta cena.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zaciekawil mnie ten produkt ale cena dosc wysoka: (

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawa rzecz, ale ja nie stosuję suplementów :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pierwszy raz spotykam się z tym suplementem :) Bardzo mnie zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Przydałoby mi się coś takiego :) Ale cena strasznie wysoka :P

  OdpowiedzUsuń
 16. Pierwszy raz spotykam się z tym suplementem ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Działanie mnie zainteresowało, coś takiego by przydało się dla mego męża, ale cena :/

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.