Informacyjnie ...


Być może niektóre z Was zauważyły, że korzystając z prawa do zmian w regulaminie konkursu z NUK postanowiłam przedłużyć go o dodatkowe 2 tygodnie. Tym samym Konkurs z NUK zakończy się 22 maja 2013 r. 


Jeśli jeszcze nie zgłosiłaś się do niego, bo np. nie miałaś dostępu do komputera lub zapomniałaś zrób to do 22 maja 2013 r. włącznie :) Przypominam, że nagrodami są mini wyprawki dla maluszka i jego mamy :) Wygrywa 6 osób :)

Jednocześnie informuję, że postanowiłam również spośród dotychczasowych zgłoszeń wylosować w pierwszej kolejności 3 zwyciężczynie, natomiast te, którym się nie poszczęści w "pierwszym losowaniu" oczywiście trafią do puli wszystkich poprawnych zgłoszeń, które wezmą udział w losowaniu drugim.

Będzie mi miło jeśli te z Was, które udostępniają banerek podmienią go na ten z aktualną datą ;)


1 komentarz:

  1. Moja córa ma już 5 lat to nie potrzebujemy;) szkoda, że jak namiętnie smoczki kochała i zawsze musiała mieć 3 na raz to nie było takich konkursów:) Nie potrafiła zasnąć jak nie miała po jednym w każdej ręce i trzeciego w buzi;) agentka;) Fajny konkurs! Życzę powodzenia uczestniczką;)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.