Akcja Maliny: Rewitalizacja dłoni i stóp...

... czyli w oczekiwaniu na wiosnę :)


Malina jest inicjatorką tej akcji. Cel jest świetny i mimo, iż dłonie kremuję regularnie to stopy już niekoniecznie. Ostatnio zakupiłam zestaw Scholl, który już prezentowałam w notce tutaj, stosuję aczkolwiek zdarza mi się zapomnieć o systematyczności. Mam nadzieję, że ta akcja sprawi, że wpadnę w nawyk kremowania stóp i na wiosnę (i przede wszystkim w lecie) będę mogła pochwalić się pięknie zadbanymi stópkami, w końcu one same mogą stać się afrodyzjakiem ;)

A więc kilka szczegółów co i jak :D

Czas trwania: od 11.marca - 8.kwietnia 2013 r.
Celem akcji jest:
- duma z wyglądu swoich dłoni i stóp,
- poprawa kondycji skóry rąk i stóp - niech nie zdradzają naszego wieku,
- wyrobienie u siebie nawyku regularnego stosowania kosmetyków do rąk i stóp, - znalezienie odpowiedniego dla Ciebie kosmetyku, - pewność siebie! 
Kosmetyki,  spośród których "poszukujemy" hitów :D
Kremy, balsamy, serum, peelingi i inne kuracje do rąk, kremy, balsamy, peelingi, maski, dezodoranty i preparaty poprawiające kondycję pięt i skóry stóp, oraz preparaty do paznokci.

Zasady akcji: 1. Umieścić zasady akcji w poście na swoim blogu.
2. Zaproś do akcji co najmniej 5 osób.
3. Umieść powyższy baner w bocznym pasku z linkiem do inicjatorki akcji MALINY i dopisz się do listy obserwatorów jej bloga. 4. W czasie trwania akcji zamieść jak najwięcej recenzji ww. kosmetyków, 5. Wybierz spośród nich 3 kosmetyczne hity, po jednym z każdej grupy*:
  - kosmetyk do dłoni,
  - kosmetyk do stóp,
  - preparat do paznokci
   i opublikuj post z listą Twoich REWITALIZACYJNYCH hitów. 

*UWAGA: Jeśli podczas trwania akcji nie znajdziesz swojego najlepszego kosmetyku, to lista hitów może zawierać nazwę kosmetyku już wcześniej przez Was recenzowany na blogu. Warunek jest taki jak w poprzednich akcjach - trzeba poszukiwać:)

Nikogo nie chciałabym zmuszać do aktywnego przyłączenia się do akcji, dlatego też zapraszam każdą osobę, która ma ochotę "poszukać" kosmetycznych hitów jeśli chodzi o pielęgnację stóp, dłoni i paznokci :) 
A więc, która ma czas i ochotę zadbać o siebie oraz zdać relację z poszukiwań dołącza do akcji :)

Pozdrawiam :)

1 komentarz:

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.