Recenzja CutisHelp mimi Emulsja do mycia ciała i włosów na bazie oleju z konopi siewnych
Zapewne każda mama choć raz spotkała się z problemem, który płyn do mycia ciała wybrać dla swojego dziecka, aby był tym "trafionym" i ulubionym :) Ja już taki mam, to właśnie emulsja do mycia ciała i włosów Cutis Help mimi :DTa emulsja to jeden produkt, który spełnia dwa zadania :) Idealnie można umyć ciało i włoski dziecka w szybki i bezstresowy sposób. Emulsja jest niezwykła - jej konsystencja jest gęsta, jednak bez problemu można dozować ją przez otworek nakrętki i wtedy wydaje się być lejąca ;) Już mała ilość emulsji aby umyć dokładnie małego brzdąca. 


Mój sposób na mycie małego urwisa jest taki, że każdorazowo aplikuję odpowiednią ilość emulsji na moje dłonie, po czym rozcieram ją na ciele dziecka uzyskując efekt "białego misia". Następnie mokrą dłonią "rozcieńczam" uzyskany efekt otrzymując delikatną piankę.

Wszelkie podrażnienia i suchość, które pojawiały się bardzo często ustąpiły po zastosowaniu tej emulsji. Skóra jest aksamitna, gładka i miła w dotyku.Wyraźnie widać zwiększony poziom nawilżenia oraz dobroczynne działanie oleju z konopi siewnych. Wygląda na zdrową i taka właśnie jest :)


Emulsja stosowana jako szampon do włosów sprawdza się świetnie. Skóra głowy jest w doskonałej kondycji a włosy są miękkie i lśniące i dodatkowo ładnie pachną przez długi czas po umyciu główki :) Co ważne, podczas spłukiwania gdy coś dostanie się do oczu dziecko nie skarży się, że coś go szczypie, nie ma afery, jak to często bywało z innymi produktami używanymi przez nas.


Dobroczynny skład został opracowany z myślą o skórze wymagającej szczególnej pielęgnacji. Emulsja nie uczula i nie podrażnia.

Emulsja jest w smukłej białej butelce o pojemności 200ml. Na opakowaniu widnieje charakterystyczna dla serii mimi urocza mała kaczuszka. Zamykanie "klik" powoduje, że jest przyjemna i łatwa w użytkowaniu.

Troszkę faktów z opakowania :)


Jestem bardzo zadowolona z działania tej emulsji i szczerze Wam ją polecam.
A może Wy już ją używacie ?

1 komentarz:

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.