Mocne, zdrowe i lśniące włosy i paznokcie, czyli słów kilka o suplemencie diety MegaKrzem firmy AvetPharma
Z początkiem listopada zaczęłam przyjmować suplementację skierowaną na wygląd i zdrowie włosów oraz paznokci. Wybór padł na Mega Krzem z metioniną firmy AvetPharma. Teraz, kiedy skończyłam całe opakowanie, chcę podzielić się spostrzeżeniami na jego temat.


Unikalny skład sprawia, że wystarczy stosować tylko jedną tabletkę dziennie, co jest bardzo wygodne. 
Kształt tabletki jest owalny i jednocześnie spłaszczony, a sama tabletka nie należy do najmniejszych, jednak nie przeszkadza to w sprawnym połykaniu jej. Tabletka jest zielona, a zapach nie jest uciążliwy i odpychający jakby mogło się wydawać. Kiedyś stosowałam Skrzypovitę jednak jej zapach i smak był na tyle okropny, że nie skończyłam pierwszego listka ;)


Opakowanie zawiera 60 tabletek, które wystarczają na 2 miesiące kuracji. Stosowałam codziennie jedną tabletkę po posiłku tym samym uzupełniałam niedobory witamin i minerałów, przede wszystkim miedzi i krzemu. Pierwsze efekty kuracji zauważyłam po ok. 3 tygodniach przyjmowania tabletek. Moje włosy, które dotychczas wypadały prawie bez ustanku a każdorazowe ich szczotkowanie, mycie i suszenie kończyło się niemiłym dla mnie widokiem - wszędzie włosy :( w końcu "wzięły się w garść" :) Włosów znacznie mniej wypada co mnie bardzo ucieszyło. 

Jeśli chodzi o paznokcie są również w świetnej formie. Dotychczas często łamały się, przeginały, rozdwajały a na powierzchni płytki mogłam zauważyć podłużne bruzdy. Teraz nic takiego nie występuje, paznokcie są twarde, mocne, odporne na mikro urazy, które mogą powstać podczas prac domowych. Dodatkowo rosną znacznie szybciej niż kiedyś i pozwalają mi cieszyć się dłuższą płytką paznokcia, niż zwykle to bywało :)


Ten suplement to najlepsza kuracja wzmacniająca włosy i paznokcie jaką kiedykolwiek miałam. Jedna tabletka dziennie a efekty są ogromne! Włosy i paznokcie zachwycają i widać wyraźnie, że są zdrowe i mocne.

Jeśli jeszcze nie próbowałyście Maga Krzemu szczerze Wam go polecam. Mnie nie zawiódł, a mile zaskoczył. Pozostanę mu wierna i z chęcią sięgnę po niego w "kryzysowym czasie moich włosów bądź paznokci".

5 komentarzy:

 1. Ja jestem także w trakcie wykańczania opakowania Mega Krzemu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stosowałam zaraz po wakacjach i naprawdę działa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tak samo chyba muszę wypróbować do moich zniszczonych włosów i paznokci ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ptoszę, sprzeczna trochę informacja. Gdzieś czytałam,że Megakrzem nic nie daje niektórym dziewczynom,ale widocznie co ciało,to wymaga innego dopieszczenia od środka:) Pozdrawiam Malinową koleżankę i dodaję do obserwowanych:)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.