Skrzynka pocztowa: Suplement diety Mega Krzem i Bratek PlusKolejna porcja wieści z mojej skrzynki pocztowej :)
Jakoś w środku tygodnia otrzymałam tą przesyłkę, a w niej znajdowały się suplementy diety firmy Avetpharma. W paczce znalazłam 1 opakowanie suplementu Mega Krzem oraz 2 opakowania suplementu Bratek Plus, czyli...
... idealny pakiet wzmacniający kondycję włosów i paznokci oraz prawidłowe funkcjonowanie skóry.

Króciutko przybliżę Wam z czym powiązać te nazwy ;)


Mega Krzem z metioniną to idealny preparat na wzmocnienie włosów i paznokci. Kiedy zaczynamy zauważać, iż włosy nadmiernie wypadają i łamią się, a paznokcie zaczynają rozdwajać się i częściej niż dotychczas łamać się oznacza to, iż w diecie jest za mało składników odżywczych. Warto wtedy wspomóc organizm o niezbędne "kafelki" witaminowe, włosy staną się piękne i lśniące a paznokcie mocne.
Na stronie producenta możecie poczytać więcej i bardziej fachowo ;) Zaglądnijcie TUTAJ.


Bratek Plus to suplement diety poprawiający stan skóry. Producent pisze o nim tak: Zawiera połączenie ziela fiołka trójbarwnego z cynkiem, który wspiera jego działanie. Wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego wpływa korzystnie na stan skóry poprzez wspieranie procesów przemiany materii, co pomaga eliminować z organizmu szkodliwe substancje. Cynk uczestniczy w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych, co wpływa na funkcjonowanie gruczołów wytwarzających łój.
TUTAJ przeczytasz co jeszcze pisze producent na jego temat.

Jak widać - teraz będę dbać od wewnątrz o moje włosy, skórę i paznokcie. Z cellulitem już się rozprawiam, również od wewnątrz - dzięki suplementowi Celluoff :) Przy tej okazji przypominam o konkursie, w którym nagrodą jest właśnie Celluoff . Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chodzi o Mega Krzem i Bratek Plus to za jakiś czas spodziewajcie się postów z nimi związanych ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.