Mój zakup - Eveline Cosmetics: Odżywka "Paznokcie lśniące i twarde jak diament" oraz "Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci" !



Od pewnego czasu przywiązuję większą uwagę do moich dłoni jak i również do nich samych. Chyba za dużo naoglądałam się pazurków na zaprzyjaźnionych blogach. ;)
Zachwycona "paznokciowym światem" postanowiłam, że i ja zadbam bardziej niż kiedykolwiek właśnie o "te części ciała". Dłonie są naszą wizytówką, bardzo często nimi "operujemy", chociażby płacąc za zakupy podajemy przy kasie pieniądze lub kartę płatniczą i witamy się z wieloma osobami. Jak się okazuje dłonie są często "goszczącym obiektem" w kontaktach miedzyludzkich. Postanowiłam również, że przy okazji zmienię dotychczasowy kształt paznokci - zapragnęłam mieć bardziej kwadratowe końcówki. :) 
W osiągnięciu założonego celu z pomocą przyszły mi dwie odżywki Eveline Cosmetics.

Pierwszą z nich jest odżywka "Paznokcie twarde i lśniące jak diament".

ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA Z DIAMENTAMI
Zdjęcie poglądowe ze strony producenta.

Producent pisze o niej tak:
Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci.

 Natomiast druga to "Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci z olejem z awokado i witaminami".

MULTIODŻYWCZA OLIWKA DO SKÓREK I PAZNOKCI Z OLEJEM Z AWOKADO I WITAMINAMI
Zdjęcie poglądowe ze strony producenta.

Producent pisze o niej tak:
Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci to profesjonalny produkt pielęgnacyjny, który poprawia wygląd i kondycję skórek oraz wzmacnia i nabłyszcza paznokcie.
Formuła oliwki to wyjątkowa kompozycja oleju z awokado i oleju ze słodkich migdałów, dodatkowo wzbogacona koktajlem witamin A, E i F, aby zapewnić optymalną pielęgnację suchym, zniszczonym skórkom i słabym, łamliwym paznokciom. Oliwka intensywnie nawilża delikatne skórki wokół paznokci, zapobiega ich zadzieraniu i narastaniu na płytkę.
Sprawia, że dłonie staja się zadbane, a paznokcie idealnie wygładzone i właściwie odżywione. Świeży owocowy zapach zamienia zwykły manikiur w magiczną chwilę.


Teraz kilka słów ode mnie na temat jednej i drugiej :)

Moja pierwsza odżywka z Eveline Cosmetics, z szeregu wystąp: Paznokcie twarde i lśniące jak diament ! :)


Paznokcie twarde i lśniące jak diament to rewelacyjna odżywka! Moje kruche paznokcie, które miały tendencję do rozdwajania i łamania się oraz częstych drobnych urazów stały się rzeczywiście twarde, mocne i lśniące. Uwielbiam stosować tą odżywkę, również za to, że naturalny efekt paznokci podczas "kuracji" powoduje, że paznokcie wyglądają ładnie i schludnie a jednocześnie przyciągają wzrok innych.











 A teraz z szeregu wystąp: Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci ! ;)


Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci z olejem z awokado i witaminami to komfortowa w stosowaniu odżywka do skórek i paznokci o rewelacyjnych zapachu - uwielbiam go! Aplikacja oliwki jest niezwykle przyjemna i łatwa, oliwka nie spływa z paznokci i paluszków, jest niezwykle wydajna i co najważniejsze jest skuteczna! Uwielbiam ją codziennie nakładać a dzięki temu moje skórki wokół paznokci są odżywione, zadbane i wyglądają zdrowo :D











Krótko opisałam i od razu pokazałam Wam fotki, abyście same mogły wstępnie ocenić produkty.
Dzięki tym dwóm produktom udało mi się osiągnąć mój cel. Moje paznokcie nie przypominają już tamtych, które kiedyś miałam. Niestety nie mam fotki, aby Wam zaprezentować pazurki "przed metamorfozą" ;).
Jestem bardzo zadowolona z tych odżywek i głęboko wierzę, że dzięki mojej dyscyplinie w ich stosowaniu udało mi się "wyhodować moje nowe pazurkowe ja".  
Z ogromną chęcią sięgnę po inne preparaty do paznokci od "Eveliny" :D Myślę, że nie zawiodę się.

Jak podobają się Wam moje paznokcie ? Tylko szczerze proszę! 
PS. Znacie te produkty z autopsji, bo "Eveline" :) chyba znacie, prawda ? ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.