Współpraca : SaraFirma Sara zajmuje się projektowaniem i produkcją wyrobów pończoszniczych i ma naprawdę szeroki asortyment. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie, co będzie jej odpowiadać i niesamowicie podniesie samoocenę.

Dzięki uprzejmości firmy Sara otrzymałam paczuszkę, a w niej dwa modele rajstop w niecodziennych kolorach, które z ogromną chęcią założę i przetestuję.
Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju rajstopki, szczególnie jesienią i zimą. I bardzo się cieszę, że wkrótce ten sezon będzie miał "otwarcie", gdyż będę w swoim żywiole. Jak wiadomo, kobieta zmienną jest ... myślę, że rajstopki mogą wspaniale podkreślić ubiór codzienny lub odświętny i pokazać innym, że w szare jesienne dni wcale nie trzeba "nosić się" w stonowanych barwach a wręcz przeciwnie, można zaszaleć z kolorkiem i dodać energii nie tylko sobie, ale i bliskiemu otoczeniu.

Poniżej zdjęcie prezentujące otrzymane rajstopy, a recenzje na pewno się pojawią za jakiś czas. Wtedy też pokaże więcej szczegółowych zdjęć tych produktów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.