Współpraca: Pilomax


Kilka dni temu nawiązałam współpracę z firmą PILOMAX.  
A wszystko zaczęło się troszkę nieśmiało, ponieważ usłyszałam, że firma nie nawiązuje już nowych współpracy, dlatego tylko zapytałam o możliwość otrzymania kilku próbek w celu poznania produktów. Podałam trzy produkty, które mnie szczególnie zainteresowały. A były to: Kamile Wax, Aloes Wax oraz Express Wax.
Ucieszyłam się kiedy firma poprosiła mnie o dane adresowe, gdyż zdecydowała się wysłać do mnie paczuszkę. 
I właśnie w dniu dzisiejszym ta paczuszka trafiła w moje posiadanie. Oczom swoim nie wierzyłam, że otrzymałam pełnowartościowy produkt i 3 próbki. Zobaczcie sami ;)


Otrzymałam maskę do włosów zniszczonych EXPRESS WAX. Produkt idealny dla mojej mamy, której włosy są suche, zniszczone zabiegami fryzjerskimi typu trwała ondulacja czy też częste farbowanie. I to Ona będzie testować ten kosmetyk. Z całą pewnością ucieszy się z niego bardzo, bo jak tylko wspomniałam, że znalazłam ciekawą stronę z kosmetykami fryzjerskimi to była bardzo ciekawa co to dokładnie jest, jak się sprawuje, jakie są efekty. Po cichu chyba liczyła na to, aby mieć możliwość bliższego poznania tego specyfiku. 
Próbki, które otrzymałam to szampon pielęgnacyjny polecany osobom z problemem łupieżu tłustego.  Osobiście nie mam tego problemu i ... poszukam odpowiedniej osoby wśród znajomych, która mogłaby wypróbować ten szampon.
Recenzję z testów oczywiście umieszczę w osobnym poście .... sama jest ciekawa szczególnie jak maseczka w nich wypadnie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.