Recenzja: "zestaw pocieszenia" JoannaDzięki uprzejmości redakcji serwisu bangla.pl otrzymałam możliwość przetestowania "zestawu pocieszenia", na który składały się trzy kosmetyki firmy Joanna, mianowicie: krem do depilacji nóg, żel do golenia z ekstraktem melona miodowego oraz oliwka łagodząca podrażnienia po depilacji.
Poniżej króciutka charakterystyka ich plusów i minusów. JOANNA, SENSUAL, KREM DO DEPILACJI NÓG
+
Miękka tubka, wygodna szpatułka, mini saszetka a w niej przyjemny balsam po depilacji. Efekt depilacji utrzymuje się przez 4 dni, nóżki prezentują się bez zarzutu i są milutkie w dotyku.
-
Cienka warstwa kremu szybko wysycha tworząc skorupę i ciężko „zeskrobać” razem z włoskami. Jak dla mnie to cały proces depilacji trwa zbyt długo. Wolę szybsze golenie maszynką z użyciem żelu do golenia.


JOANNA, SENSUAL, ŻEL DO GOLENIA DLA KOBIET Z WYCIĄGIEM Z MELONA MIODOWEGO
+
Gęsty żel zamienia się w gęstą pianę, wystarczy niewielka ilość, aby dokładnie nałożyć i idealnie ogolić się. Aby maszynka „nie zapychała się” żelem rozrzedzam wilgotną ręką nałożony żel na nogach i wtedy jest idealnie. Zapach bardzo przyjemny dla nosa, nie drażniący. Opakowanie standardowe jak przy większości żeli do golenia, dozownik idealnie podaje substancję.
-
brakJOANNA, SENSUAL, OLIWKA ŁAGODZĄCA PODRAŻNIENIA PO DEPILACJI

+
Przezroczysta buteleczka kryje w sobie nietłustą oliwkę, która ma niesamowicie przyjemny zapach. Po aplikacji na ciało wystarczy delikatnie rozsmarować ją, aby natychmiast wchłonęła się i pozostawiła skórę nawilżoną na długi czas.
_
brak
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.