Recenzja: Lutenica łagodna drobno mielona Premium Rosa
Lutenica to typowo przysmak bałkański. Produkowana jest w Bułgarii z najwyższej jakości warzyw i ziół. W jej skład wchodzą grillowane warzywa: pomidor, papryka i bakłażan, które to obiera ze skórki i łączy wraz z ziołami tak, aby powstał przepyszny sos. Lutenica jest świetnym dodatkiem do różnego rodzaju serów, mięs, wędlin, pieczywa, innych warzyw, zup, sosów lub jako dip.

Premium Rosa gwarantuje, że bułgarska Lutenica to produkt najwyższej jakości, stworzony na najwyższym poziomie. Lutenica zawiera naturalne składniki bez dodatku chemii tym samym staje się produktem zdrowym i wzorowym.


Lutenica łagodna drobno mielona to przysmak o gęstej konsystencji, intensywnej barwie i doskonałym smaku. Wystarczy mała ilość, aby potrawa zyskała ładny kolor, niepowtarzalny smak i aromat. Świetnie smakuje z kurczakiem i ryżem, nadaje się idealnie na farsz pikantnych mini ciasteczek z ciasta francuskiego oraz jest niezastąpiona jako składnik sosu do dań z grilla.


Moja rodzina i znajomi są mile zaskoczeni smakiem i jakością tego przysmaku. Degustacja, którą zawdzięczam firmie PREMIUM ROSA pozwoliła nam odkryć nowy przysmak, który na pewno zagości na stałe w mojej spiżarni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że tu zaglądasz. Zostaw ślad po sobie w formie komentarza, wtedy trafię również do Ciebie.